Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Altin Shira - Do Te Mbaj Si Princeshe

Foto katrore

zemer un te dua jo nuk e dija
sapo kam kuptuar ndjenjat e mia
me ty un e njoha dashurine dhe
me ty un dua te jem

Format Story