Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lazy - N’Bela

Foto katrore

Mujna shume ty me t'ofru
ama nuk ofroj si tjert
A po vjen a po vjen me mu
zemer ritmin a ma ndjek

Format Story