Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Olta & Olsa Miftari - Sa Larg Je O Babi

Foto katrore

Syt e mamit mbushen lot
jeni dielli ne na thot
jeni heta e gezimi
babi dhe i imi

Format Story