Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Vinz - Sdu Me Ja Dit

Foto katrore

Nuk du me ja dit kush je, nga je
Nuk du me ja dit sa roles ke
S'du me ja dit për pare, drogë
S'du me ja dit if I ride alone
S'du me ja dit për ligjin, policin
We husstle on the road!

Format Story