Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Readi - Knockdown

Foto katrore

Nasht fajet mu kemi
Gjynahet mu merrmi
Po problemi të ndenjat
Ndjenjat mu kthemi

Format Story