Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shkurte Gashi - Tu Luta

Foto katrore

S'të kam dashur unë ty dje
Njësoj mendon ti edhe sot
Tu luta, tu luta, tu luta
Por ishte e kotë...

Format Story