Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Melinda - Karma

Foto katrore

Zemrën ma gjujte pluma
Se tu i pa ke lujt
Tash un e di pse t'hupa
Zotit ju luta me m'rujt

Format Story