Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ava Max - Sweet But Psycho

Foto katrore

No, no, you'll play along
Let her lead you on, on, on
You'll be saying: No, no
Then saying: Yes, yes, yes
'Cause she messin' with your head

Format Story