Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Melinda - Karma

Foto katrore

Fallc dole ti, fallc
Rrenat si fallc
S'ta dho as dorën e majt
Hajt dilëm përjasht!

Format Story