Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Young Alba - Bella Vita

Foto katrore

jeta boom boom sikur dinamit
pun nat e dit ti ki durim
veç pak prit vjen ajo dit
po vjen ajo dit krejt ata
qe meritojn kan me arrit

Format Story