Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Melinda Ademi - Mos Ma Prish (Freestyle)

Foto katrore

Mos ma prish
Timin mos ma prish
Sonte jom me good vibe
Chillin wit' the good vibes
S'ka limit, jo nuk ka limit