Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhevahir Spahiu - Nata E Vitit Të Ri

Foto katrore

O zemra ime, o vetmi,
Te pime sonte, gjithsesi.
Nje mall, nje dhembje dhemb atje
Ku jemi dhe nuk jemi ne.
Pas muresh koke me koke kurthojne
Harrimin e harrimit tone.

Format Story