Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elgit Doda - Ajer

Foto katrore

Çmendesh
kur unë vonë kthehem
Fajtor më bën të ndjehem
Kur lotët të shoh në sy

Format Story