Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata

Foto katrore

E ktheva dhe një gotë
Me lot' e mija sot
A ka kush n'këtë botë
Që s'gaboi, t'më thotë

Format Story