Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Reka - Puthme Qe Te Na Besojne

Foto katrore

Lulet, yjet pa pritur çelën
Dallëndyshet në sythe u derdhën
Largove retë, largove dhe erën
Dhe përsëri ti e solle pranverën

Format Story