Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Koha Na Ka Nda

Foto katrore

Ti ke ik prej meje
Dhe prej teje ika
Krejt t'mirat që i ndërtum
I prishum për dy dakika

Format Story