Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt & Da Ghost - Drog Per Vesh

Foto katrore

Po du me dit pse njerzt
po kapen per k**i tem
A nashta o shum i madh
Dhe o ka n'zen shum ven

Format Story