Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dritero Agolli - Trishtimi

Foto katrore

Po iki me trishtim
I zhgënjyer nga miqtë
E mbylla dhe derën që rrinte
e hapur për lajkatarët
për rrenacakët e smirëzinjtë

Format Story