Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Dritero Agolli - Gri

Foto katrore

Shumë ujë gri
Shumë qiej gri
Gri në dritare
Gri në vetmi

Format Story