Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Elton Deda & Josif Gjipali - Na Lini Të Jetojmë

Foto katrore

E duam jetën
ndaj na lini të jetojmë
O mik, o vëlla
pak qetësi për shpirtin tonë

Format Story