Më mbaj mend (për 1 muaj)

Butrint Imeri & Ermal Fejzullahu - Për Një Dashuri

Foto katrore

Ti që sot je me tjetërkënd
Dhe shumë ëmbël ti i buzëqesh
Gjersa unë pas teje dua
dhe s'dua t'vdes për një dashuri

Format Story