Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ilir Shaqiri - Sërish Vjen Marsi

Foto katrore

Sërish vjen stina
E ne ndrrojmë mot
Por vetëm ai s'plaket kurr
Uji i bjeshkëve
I rrejdh për bosht
Ai lartësohet si flamur

Format Story