Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Samanta - Pse

Foto katrore

Sa t'kom dasht, e harrove
Du me t'pa. Ku je ti?
Pa ty fle, me ty zgjohem
Emri zemrës time ti

Format Story