Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Loco

Foto katrore

Jetën e shpejt
E rrugës i njejt
S'di a e ki vrejt
Ditën dhe natën
jom shtrenjt
Amo pare tu njek

Format Story