Më mbaj mend (për 1 muaj)

Benjamin Krasniqi - Merri Sytë E Mi

Foto katrore

Merri sytë e mi dhe
shikoje vetën tënde.
Tani më kupton mua,
pse nuk i largoj sytë
nga fytyra jote

Format Story