Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Hala N’rrug

Foto katrore

Hala sillna n rrug
Kok edhe bari n dor
Boce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
N rrug ton naten pa gjum.

Format Story