Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Meda - Adem Jashari

Foto katrore

Moj kala e Adem trimit
Qofsh gjithmon kull bashkimi
Rreze drite e lirisë
Mbi qiell t'Shqiptarisë

Format Story