Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Zgjati Kambt Sa T'mrrin Jorgani

Foto katrore

Konke ndreq, konke bo nuse
Flok mëndafsht, buzët e kuqe
Mu knaq syni ka po t'sho
Po për drekë ç'na ke bo?

Format Story