Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Eanda - Kodeina

Foto katrore

E pate boten
S'e rujte
Edhe e hupe vet
Ku je? Qa po bon?
S'e kom at' problem

Format Story