Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Mozzik - Kom Dasht

Foto katrore

E per me dasht
E du njo tjeter
Veq prej menes
Hala nuk um ik
Nuk um ik, jo
Hala nuk um ik

Format Story