Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ava Max - Kings And Queens

Foto katrore

If all of the kings
had their queens
on the throne
We would pop
champagne
and raise a toast

Format Story