Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pirro Çako - Xhulit

Foto katrore

Nga dashuria në qiell u shtriva
Me kokë në diell unë fjeta gjatë
Dhe s'u pendova që aq të desha
Ndërmend e kam të të dua prapë

Format Story