Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flori - Me Sy Mbyllur

Foto katrore

Vjen çdo natë
Në ëndrrat e mia
Dhe me prek ngadalë
Mos ik puthja ime
Shpirt për ty kam mall

Format Story