Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Boni T'fala

Foto katrore

Baby, you're the best, m'tha
Happy që ty t'kom n'krah
S'i kom njoft, as s'i njoh kta
Jo, dhe zemër s'kam për çka

Format Story