Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migjeni - Vuejtja

Foto katrore

Dalngadalë po shof
si jeta një nga një
secilin ndjesi
me tradhti
po ma vulos
dhe s'po më mbetë asgja

Format Story