Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Vajza Dhe Deti

Foto katrore

Bregut detit një vajzë e menduar
Flokët,era lehtë ja përkëdhel
Rreze dashurie hedh në zemër Hëna
Hëna,yjet, zhyten thellë në det

Format Story