Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Ça Me Bo

Foto katrore

Ti më ke vra
Dhe pse veten nuk e dho
Më lëndon sa nuk ka mo
Hajt kallzom qka me bo

Format Story