A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teksti Origjinal

diku larg nje keng degjohet ah ah ah ne qetesi kujtimi zgjohet ah aha aa malli zgjuar zjarr i shuar vegim ti vjn rrinim zgjuar rrinim athere hidhni vallen vasha te reja sot let ndeze hareja kenda juaj shpirtin ma rremaben en bini lodra e mos pushoni sonte gzimin let ma shktoni sonte bashke me ju dua te kendoj lalalalallaa

Teksti i Kartolinës

Seleksiononi 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqini/ngjitini në hapësirën e mëposhtëme:

Emri Juaj

(Mund ta lini bosh)

Zgjidhni Një Sfond

Zgjidhni Një Foto
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018