A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teksti Origjinal

diku larg nje keng degjohet ah ah ah ne qetesi kujtimi zgjohet ah aha aa malli zgjuar zjarr i shuar vegim ti vjn rrinim zgjuar rrinim athere hidhni vallen vasha te reja sot let ndeze hareja kenda juaj shpirtin ma rremaben en bini lodra e mos pushoni sonte gzimin let ma shktoni sonte bashke me ju dua te kendoj lalalalallaa

Teksti i Kartolinës

Seleksiononi 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqini/ngjitini në hapësirën e mëposhtëme:

Emri Juaj

(Mund ta lini bosh)

Zgjidhni Një Sfond

Zgjidhni Një Foto
teksteshqip.com © 2007 - 2018