A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teksti Origjinal

Nita Rechi:
Se t gjitha un ty ti fala
Se veq ty tkom jet
Veq ty un tkom jet
Veq ty un tkom jet
E me dasht kurr su
Nala se te dua vertet
Tedua vertet 2®

Bloody:
Zemra gjeti qka don
Se kom gjithqka un me to
Nuk du me ni per tjera
Se vetem per ty un kom koh,
Nese nuk jena bashk thatsin
Aper e ndjej
Veq 1 fjal e jotja
Mbon qe boten mbrapsht ta kthej

Mkompleton kejt qa du
Me mjafton kur je me mu
Se sma nin mu mu per tjera
Je gjithqka qe kom kerku
Ty sta nin qa thojn per mu
Se ka kjo bot plot hejtera

Nita Rechi:
Zemer me mjafton ti
Zemer me mjafton ti ouu
Se te gjithat ty ti fala
Se veq ty tkom jet
Veq ty un tkom jet
Veq ty un tkom jet
E me dasht kurr su
Nala se te dua vertet
Tedua vertet 2®

Bloody:
Dashnija sdon veq fjal
Dashnija don dhe vepra
Tut dasht kurr sjom nal
Se me ty kejt ja vlejka
Me ty gjithqka lulzon
Me ty kurgjo so that
Dashnin qe ty ta jap
Osht dyfish emer prap

Mkompleton kejt qa du
Me mjafton kur je me mu
Se sma nin mu mu per tjera
Je gjithqka qe kom kerku
Ty sta nin qa thojn per mu
Se ka kjo bot plot hejtera

Nita Rechi:
Zemer me mjafton ti
Zemer me mjafton ti ouu
Se te gjithat ty ti fala
Se veq ty tkom jet
Veq ty un tkom jet
Veq ty un tkom jet
E me dasht kurr su
Nala se te dua vertet
Tedua vertet 2®

Teksti i Kartolinës

Seleksiononi 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqini/ngjitini në hapësirën e mëposhtëme:

Emri Juaj

(Mund ta lini bosh)

Zgjidhni Një Sfond

Zgjidhni Një Foto
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018