A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Teksti Origjinal

[REF.:]
Neve kurgjo nuk na doket shtrejt
Neve kurgjo nuk na doket shtrejt
Se shoqnia osht e
Se shoqnia osht e shejt
Se shoqnia osht e shejt
qato nuk na doket
Shtrejt (4x)
edhe jeten per ta me jep (jep jep jep)
Shtrejt (3x)
edhe jeten per ta me jep (jo jo jo)

[Gjiko:]
Kerri bardh si bora sndalet nsemafora (o o)
Kllika zi si futa tdhezt jon si baruta (jo jo)
Na jena RedBox-a
Na jena RedBox-a
Ku jon kta Matadora tdhezt en RedBull-a
Qe qitu en turkish me diller tu pre dilla si dyner
Biznis class en british muhabet me ni jewish
E qpoj lojen si dervish
Se qashtut e kom fetish
Ja kom nis me kurgjo hiq
Flip it flip it bone dyfish
O havera a ju kom thon
Qe ska mu kon gjith dillera
Ni dit kem mu bo milionera (jaja)
E kto bmw jon t'thjeshta
Se jem tu i palu kto M paketa
Kurgjo so shtrejt
Kurgjo so shtrejt
Edhe veshken me jep
As jeten me jep
Kurgjo so shtrejt
Pa ta jom i varfun
Pa ta jom i varfun
Pa ta jom i varfun
Krejt kllika jem

[REF.:]
Neve kurgjo nuk na doket shtrejt
Neve kurgjo nuk na doket shtrejt
Se shoqnia osht e
Se shoqnia osht e shejt
Se shoqnia osht e shejt
qato nuk na doket
Shtrejt (4x)
edhe jeten per ta me jep (jep jep jep)
Shtrejt (3x)
edhe jeten per ta me jep (jo jo jo)

[Lumi B:]
Yao
O nano nano
O nano nano
veq per ty i vogel
se per tjert shume i madh jom
O nano nano
O nano nano
djali po vjen n'shpi via Milano
Kesh kesh kesh, kesh i vogel e u rrita
Me Kesh kesh kesh, Me kesh e jo kredita
Tu bo “Liz” n'bote t'cudirav
Tu ble sene t'shtrejta me lira
U know what I mean
Ej mos na prek n'buke
Ndaq me ligj ndaq me kanun
Na e qojna deri n'fund
Emnin e kom Lum per kta peshq jom Uj’
Bir i Malsis’ vi me tufe plot ujq
Shqipet veshen zi
Flamuri i kuq
Edhe nese bi en n'burg familja sigurt
E nese neser nuk cohna kur bi me flejt
Djali jem mos harro se shoqnia
se shoqnia osht e shejt

[REF.:]
Neve kurgjo nuk na doket shtrejt
Neve kurgjo nuk na doket shtrejt
Se shoqnia osht e
Se shoqnia osht e shejt
Se shoqnia osht e shejt
qato nuk na doket
Shtrejt (4x)
edhe jeten per ta me jep (jep jep jep)
Shtrejt (3x)
edhe jeten per ta me jep (jo jo jo)

[Ledri Vula:]
Shpin per shpin se kqyrim permasin
E kom zvoglu rrethin ja kom shti kompasin
Kta qe bojn filma ja boj montazhin
Qka jon t'miat jon tuat meshnet i bojshim
O ky djali prej PR's
Saher e shkrun si NERD o
And every word i murder
Beatin e burn' ja Qr
Si Rick Ross-i rër
Tu vozit Rolls-in rër
Shoqnin e shtrejt, shejt, kejt qata me neve ti jo SR
Now let me mention
Jom n'mansion tu jetu tu shkri men shum
Tu realizu andrren e andrres n'anderr inception
E boj me passion edhe fashion
You know? Shpesh edhe cash jom tu bo n'ferrk mes edhe des e si lo se i du si vllazen!

(2X)
Se pa shok jem broke
Pa shok jem broke
Pa shok jem broke
Qata jom i pasun (2x)

Teksti i Kartolinës

Seleksiononi 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqini/ngjitini në hapësirën e mëposhtëme:

Emri Juaj

(Mund ta lini bosh)

Zgjidhni Një Sfond

Zgjidhni Një Foto
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018