Teksti Origjinal

(Eurovision Song Contest 2006 :: Albania)

Humbem te harroj
Mos mi rendo me ditet
Gjithcka eshte e kot
S'e kuptoj
Lodhem te harroj
Me kohen vras kujtimet
Ne ne zjarr jemi te ftohte
Duhet te ikesh, vritem
Shoh dhe me verbon
Jemi ne zjarr e kerkojme ftohte
E ne rrembime jemi
Veten e frenoj
I trembem zemres time qe te do

E ndihem
Zjarr e ftohte
Smundem dot
Shpresen une te ty e humba
Zemero, me ndihmo
Te largohem se te dua
Zjarr e ftohte
Lodhem kot
Jam aty ne buzet e tua
Tretem aty
Se ky shpirti im te ndjen
Cdo gje eshte e kot
Zemra kerkon te gjej stacion
Tek ty ndalon
Se gjithe mendimet enderrat
Vec, ne ty jetojne
Dua te puth por s'mundem dot
Pa ty une jeten time
Smundem ta kuptoj
I trembem zemres time qe te do

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021