Teksti Origjinal

Sa te pash me sy tek ti u dashurova
dhe te tjerat skan rendesi ,
veq me dy fjlae te theshta veten ta derzova
me tronditen ata sy, me pelqeje vetem ti.

Nese te pelqen harro cdo problem
pres nga ty veq nje OK .
E di qe me do veq s'do te thuash jo
je i imi kete e ndieje.

Vetem dehem sonte deri ne mengjes
kam deshire qe te vazhdojme
eja mos e zgjate sdi a beje mekat
ska rendesi nese gaboje,syte e tu lerme ti shijoje.

Nese te pelqen harro cdo problem
pres nga ty veq nje OK
E di qe me do veq s'do te thuash jo
je i imi kete e ndieje.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020