Teksti Origjinal

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.(4x)

U mundova..
Te te doja....
Ne qdo fjale ty te degjoja
Ti e dije une do shkoja
Sa shume dojeee
Te ta thoja....??

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.

Ti sdo tja dish per mua
As une per ty
Njesoj dot jet gjithmone
Per ne te dy.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020