Teksti Origjinal

Jam ne vetmi
Syte e mi ne lot
Pa ty une po rri
Nje çast dua te shoh

Jetoj ne erresire
Por lotet s'me jane thare
Ti theve zemren time
Une te dua si i marre

(refren)
Je ti qe s'me do (je ti qe s'me do)
Je ti qe s'ke lot (je ti qe s'ke lot)
Kjo ish jeta ime
Eja merrme o zot

Kohet kalojne, mbi supet e mi
Jeta ime vazhdon,dhe pse nuk je ti.

(refreni)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020