Teksti Origjinal

Sa her provova une
te te them mjaft esht me
s'mundem dot e kam kot
syte do pikojn lot
nuk di se cka nje dreq
qe ndjehem per ty un shum
qe ndjehem per ty shum shum keq

ref:
Ti mjaft lujte ti
me mujte ti
je vujtje qe ilac nuk ka

Ti prej dore krejt
krejt mi more
merma shpirtin
ma mir ka mem ra

Shpirt sa shum me ke lodh
dhe do te mar inat
sa te shof prap ajo
qe aq shum te do
s'me therret un vij vet
e me shkakton shum shum
e me shkakton shum siklet

ref:3x
Ti mjaft lujte ti
me mujte ti
je vujtje qe ilac nuk ka

Ti prej dore krejt
mi more mer ma
shpirtin ma mir
ka me m'ra

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020