Teksti Origjinal

Ku me je sonte me ka marr malli
Tere kjo pritje mu ne shpirt me kalli
S`te besova qe me ike
Ku mje ti moj qe ne shpirt me fike

Rfereni

Mos mendo se te harroj
Pergjithemone te dashuroj
Mos mendo se te harroj
rinine time po e shkaterron

me kujtohet ajo nate
shi kur biente ne u ndame
ktheu te lutem mos me le ne vetmi
se kjo zemer shume po vun per ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020