Teksti Origjinal

Si tja bej nuk e di
Si tja bej te vi tek ti
Sdua me te duroj
Je i vetmi qe e dashuroj
A e sheh qe sa vjet pa ty jeta ska vullnet
A e din vajin tim
Une jam per ty o shpirti im

Refreni

Per ty shpirti po me dhemb
Une po vyshkem si molla ne rrem
Qe sa vite jam tuj te prit
Eja gezom o vec nje dite

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v2.9 © 2019