Teksti Origjinal

2x
Vec nje fjale tma kishe fole
Nje shikim tma kishe fale
Ditet shkojne ,malli me mbyte
Loti endrrat mi ujit

Refreni

Spo e di,nuk po di,Ku paskam gabu
Spo besoj ,kurr sbesoj se ti je largu

2x

Vec nje lot e kam per ty
Ty ne zemer te kam mbyll
Mos lejo qe te harroj vetem ty te dashuroj

refreni

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020