Teksti Origjinal

Per ty me djeg nje mallSe jam ra ne hall
Zemren ma ke marr
Ne enderr kur me vjen edhe kur sme gjen
Shpirti sa me dhemb

Refreni 2x

Mos harro e mos harro
Mos harro se i imi je

Malli im per ty me jep mu vullnte
Se te du perjete
Per ty une jetoj se te dashuroj
Ty kurr sdo te harroj

Refreni 3x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020