Teksti Origjinal

Edhe kjo nate po kalon
E une te kujtoj
Edhe jeta pa ty spo kalon
Pas teje me kaloj edhe rinia
E ti nuk u ktheve
Cme duhet mu jeta
Kur sje ti pran meje

Refreni 2x

Ishte nate qe na ndau
Sedija ti ku me ike
Lotet e syrit mu thane
Vec mua ti me kishe
Ishte nate qe na ndau ne te dy

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020